Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się

Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się
Strona Główna/Wydarzenia/Nadchodzące wydarzenia/NOWOŚĆ! Transport Innovations Day

NOWOŚĆ! Transport Innovations Day


Start za: dni h min

Łódź, Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22, 90-349


11.06.2024


09:00-17:00


400ZŁ


KUP BILET

PRELEGENCI

KONKURS

HARMONOGRAM

PARTNERZY

KONTAKT


Innowacje są motorem napędowym gospodarki – wszystkich jej branż. Tak też jest w sektorze transportowo-spedycyjno-logistycznym (TSL). Nowe rozwiązania, zarówno technologiczne, jak i zarządcze, pojawiają się regularnie w Transport Managerze. Od 2024 r. postanowiliśmy poświęcić innowacjom osobną, dedykowaną im konferencję, bo widzimy ich ogromny wpływ na kierunki rozwoju branży, borykającej się z ogromnymi wyzwaniami, jak: rosnące koszty, globalny kryzys gospodarczy, nieuczciwa konkurencja, niedobory kierowców, dekarbonizacja transportu i wiele innych. Pojawiające się innowacje przychodzą w sukurs managerom transportu w sprostaniu tym wyzwaniom.

INFORMACJE ODNOŚNIE KUPNA BILETU

Każde zgłoszenie jest weryfikowane przez organizatorów.

 

Jeśli jesteś dostawcą produktów, usług i/lub rozwiązań dla firm z sektora TSL, Twoja cena za uczestnictwo wynosi 3000 zł netto (mianem dostawców określane są wszystkie firmy, które świadczą płatne usługi lub sprzedają swoje produkty i rozwiązania firmom z sektora TSL).

 

Bilety: standard lub VIP skierowane są do sektora TSL, w szczególności do managerów i kadry zarządzającej firmami z branży transportowej i logistycznej (np.: przewoźników, spedytorów, itd.), którzy zakupili bilet i będą obecni na konferencji.

 

Cena biletu konferencyjnego nie obejmuje noclegu.

 

Interesują Cię bilety grupowe? Napisz na klaudia.sobczak@transport-manager.pl, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

 

Rodzaje biletów

I TURA SPRZEDAŻY DO 19 KWIETNIA!

UCZESTNICTWO W CZĘŚCI DZIENNEJ KONFERENCJI TRANSPORT INNOVATIONS DAY

315zł + 23%VAT

 • udział w konferencji w dniu 11 czerwca

 • drukowany, spersonalizowany identyfikator

 • informator konferencyjny

 • materiały marketingowe od partnerów konferencji

 • elektroniczne wydanie czasopisma Transport Manager

 • specjalna zniżka na zakup rocznej prenumeraty Transport Manager

 • materiały marketingowe od partnerów konferencji

 • dostęp do materiałów zaprezentowanych na konferencji przez ekspertów

 • wstęp do strefy wystawienniczej

 • bufet konferencyjny (2 przerwy na kawę i lunch)

 • specjalna zniżka na ofertę noclegową

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

UCZESTNICTWO W KONFERENCJI TRANSPORT INNOVATIONS DAY + WIECZORNY BANKIET

515zł + 23%VAT

 • uczestnictwo w wieczornym bankiecie VIP

 • uczestnictwo w rozstrzygnięciu konkursu Transportowy Innowator

 • udział w konferencji w dniu 11 czerwca

 • drukowany, spersonalizowany identyfikator

 • informator konferencyjny

 • materiały marketingowe partnerów konferencji

 • elektroniczne wydanie czasopisma Transport Manager

 • dostęp do materiałów zaprezentowanych na konferencji przez ekspertów

 • wstęp do strefy wystawienniczej

 • bufet konferencyjny (2 przerwy na kawę i lunch)

 • specjalna zniżka na zakup rocznej prenumeraty Transport Manager

 • specjalna zniżka na ofertę noclegową

Kup bilet

Podczas konferencji zbierzemy w jednym miejscu i czasie dostawców innowacyjnych rozwiązań technologicznych i zarządczych dla branży TSL, by mogli oni zaprezentować swoje propozycje i podyskutować o nich, a właściciele firm transportowych i managerowie sektora będą mieli na miejscu – jednego dnia, dostęp do wprowadzanych właśnie na rynek najbardziej ekskluzywnych rozwiązań, przygotowanych specjalnie z myślą o nich.

Prelegenci konferencji

Prof. Robert Gwiazdowski

Centrum im. Adama Smitha

Więcej informacji

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, doktor habilitowany nauk prawnych, doradca podatkowy. Specjalność naukowa: myśl polityczna, prawna i ekonomiczna. Specjalność praktyczna: prawo finansowe i podatkowe, prawo korporacyjne, prawo energetyczne. Doradca wielu polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, zarówno wielkich koncernów (także giełdowych), jak i z sektora MSP.

Autor książek: „Sprawiedliwość a efektywność opodatkowania. Pomiędzy progresją a podatkiem liniowym”, „Doktrynalne przesłanki i praktyczne konsekwencje progresywnego i proporcjonalnego opodatkowania dochodów” (w druku) oraz licznych opracowań i artykułów naukowych i publicystycznych.

Dr Dariusz Tarczyński

Instytut NAO

Więcej informacji

Założyciel i Dyrektor Instytut Nieinwazyjnej Analizy Osobowości w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ekspert w dziedzinie mowy ciała, komunikacji i autoprezentacji.

Autor książek, takich jak „Jak odczytać człowieka z wyglądu,” „Zrozumieć człowieka z wyglądu,” „Psychografologia,” oraz „Słowa klucze.” Posiada bogate doświadczenie jako psycholog biznesu, prowadzący wykłady i warsztaty na uczelniach wyższych, specjalizując się w komunikacji, psychologii biznesu i zarządzaniu.

Jako psycholog biznesu, trener i coach, Dr Tarczyński koncentruje się na wzmocnieniu kompetencji kadry kierowniczej, zarządzającej oraz zespołów sprzedażowych. Jego obszary specjalizacji obejmują zarządzanie zespołem, budowanie efektywnego zespołu, pozafinansowe motywowanie, zarządzanie przez cele i delegowanie, trening osiągania celów, zarządzanie zmianą i sytuacją kryzysową. Ponadto prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji, autoprezentacji, oraz wystąpień publicznych.

Dr Tarczyński posiada szerokie doświadczenie we współpracy z różnymi firmami, takimi jak Astra Zeneca, AXA, Bakalland S.A., Dell, Deloitte, Leroy Merlin Polska, PZU, Volkswagen Polska, Volvo, oraz wieloma innymi.

Jest także negocjatorem i doradcą w kreowaniu wizerunku polityków i przedsiębiorców. Prowadził szkolenia dla Ministerstwa Środowiska, Grupy Paradyż, Polskich Linii Lotniczych LOT, Philips, m.in. Jego wiedza i doświadczenie przekładają się na liczne zaproszenia do udziału w programach telewizyjnych na TVP 1, TVP 2, oraz TV Polsat Biznes.

Dr Dominik Skowroński

Lark Business Consulting

Więcej informacji

Projektant przestrzeni biznesowych i edukacyjnych. Pasjonat projektowania organizacji. Zajmuje się badaniami, oraz wdrożeniem autonomii organizacyjnej, czyli środowiska pracy, w którym ludzie realizują pełnię swojego potencjału. Wieloletni przedsiębiorca. Tutor.

Dominika Dutkiewicz

Filipiak Babicz Legal

Więcej informacji

Mateusz Kamiński

Filipiak Babicz Tax

Więcej informacji

Filip Ziętkowski

FAZ Drivers

Więcej informacji

CEO w FAZ Drivers

Marta Matuszewska

Green Reporting

Więcej informacji

Radca prawny, specjalista od 24 lat w branży TSL, która w swojej karierze zawodowej pracowała: w instytucie badawczym (Instytut Logistyki i Magazynowania), kancelarii prawnej obsługującej przewoźników oraz w korporacji zajmującej się spedycją, logistyką i odprawami celnymi, gdzie pełniła stanowisko Dyrektora Działu Prawnego i Compliance. Aktualnie współtwórca startup Green Reporting dającego wsparcie importerom towarów wysokoemisyjnych i agencjom celnym, w obszarze tzw. „cła węglowego” – CBAM (Carbon Border Adjustment Mechanism).

Michał Żelazkiewicz

Green Reporting

Więcej informacji

Doświadczony programista Python z ponad 13-letnim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji serwerowych i rozwiązań chmurowych. Specjalizuje się w projektowaniu, budowaniu i utrzymaniu skalowalnych oraz wydajnych rozwiązań webowych. Jego pasja do technologii i ciągłe dążenie do nauki czynią go ekspertem w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które napędzają pozytywne zmiany na świecie. Jest twórcą innowacyjnego i bezpiecznego narzędzia wspomagającego importerów i agencje celne w generowaniu raportów CBAM (Carbon Border Adjustment Mechanism) na podstawie dostarczonej dokumentacji.

Aleksandra Kocemba

ID Logistics

Więcej informacji

Aleksandra Kocemba jest doświadczonym dyrektorem sprzedaży w branży transportowej, działającym międzynarodowo, specjalizującym się w rozwiązaniach 4PL oraz strategiach transportowych w Europie. W swojej pracy wykorzystuje swoje umiejętności analityczne, negocjacyjne oraz operacyjne do optymalizacji i innowacji w transporcie.

Jej kariera obejmuje kluczowe role w ID Logistics Poland, XPO Transport Solutions Poland oraz Raben Transport, gdzie kształtowała strategie sprzedaży, zarządzała zespołami o wysokiej wydajności oraz wprowadzała usprawnienia operacyjne. Aleksandra wiele lat pracowała w spółkach realizujących usługi transportu kolejowego i intermodalnego, pracowała przy projektach międzynarodowych i krajowych. Jako wykładowca gościnny na Uniwersytecie Logistyki w Poznaniu dzieliła się wiedzą z przyszłymi liderami branży.

Znajomość języków angielskiego i niemieckiego ułatwia jej budowanie międzynarodowych relacji biznesowych i promowanie innowacyjnych rozwiązań w transporcie. Jej pasja i zaangażowanie w rozwój branży transportowej sprawiają, że jest cenionym ekspertem.

Piotr Susz

Locura

Więcej informacji

Mgr inż. logistyki, absolwent studiów Executive MBA na Politechnice Wrocławskiej. Praktykujący konsultant i doradca logistyczny. Właściciel firmy konsultingowej LOCURA. Aktualnie koncentruje swoją aktywność zawodową na wspieraniu Zarządów oraz Rad Nadzorczych w budowaniu strategii łańcuchów dostaw oraz projektowaniu nowych obiektów logistycznych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych systemów logistycznych, audycie logistycznym oraz projektach optymalizujących procesy. Pomysłodawca szeregu rozwiązań służących do kwalifikacji i oceny pracowników logistyki oraz systemów wynagrodzeń skorelowanych z wynikami śledzonych lokalnych KPI’s. Autor przeszło stu publikacji w czasopismach branżowych oraz prelegent na najważniejszych konferencjach dotyczących logistyki oraz łańcucha dostaw.

Piotr Gawara

GAMP

Więcej informacji

Założyciel i Prezes Zarządu GAMP Sp. z o.o., firmy informatycznej, która od ponad 25 lat wspiera biznes oraz instytucje sektora publicznego jako partner technologiczny. Przedsiębiorstwo współpracuje między innymi z branżą TSL, dla której stworzyło WiseFuel – system optymalizujący zużycie paliwa z wykorzystaniem AI. Misją prelegenta jest wspieranie firm w efektywnym wykorzystywaniu rozwiązań informatycznych oraz towarzyszenie im jako partner IT na każdym etapie współpracy.


01

/

11

Konkurs Transportowy Innowator

Podczas wieczornego bankietu po konferencji Transport Innovations Day odbędzie rozstrzygnięcie konkursu Transportowy Innowator organizowanego przez czasopismo Transport Manager konkursu na najbardziej innowacyjne projekty firm transportowych. 

 

Szczegóły odnośnie możliwości zgłaszania udziału swojej firmy transportowej w konkursie już niebawem!

KATEGORIE KONKURSU TRANSPORTOWY INNOWATOR

1. Ekologia i zrównoważony rozwój

Zyskaj obiektywną ocenę osiągnięć Twojej firmy w dziedzinie: ekologia i zrównoważony rozwój


2. Rozwój kompetencji ludzkich

Zdobądź możliwość uhonorowania Twoich osiągnięć na tym polu przez kapitułę konkursu, składającą się z autorytetów w branży transportowej


3. Cyfryzacja procesów

Skorzystaj z porównania tego co robisz w dziedzinie cyfryzacji z Twoimi konkurentami

Poznaj program wydarzenia

11 czerwca 2024

40 min

PRELEKCJA WPROWADZAJĄCA

Innowacje technologiczne i zarządcze, jako kamienie milowe i akceleratory rozwoju gospodarki w skali globalnej i regionalnej.

20 min

Nie taki CBAM straszny … – czyli wyzwania i rozwiązania dla nowego obowiązku raportowania wg Green Reporting. 

30 min

Innowacyjny transport komunikacji wewnątrz organizacji badany za pomocą sztucznej inteligencji.

30 min

Drive w dobie AI, czyli jak rozpalić chęć do działania w organizacji otoczonej przez złożoność.

10 min

Ranking Transport Managera – Najbardziej Dynamicznie Rozwijające się Firmy Transportowe Roku.

15 min

Wykorzystanie leasingu kierowców C+E w innowacyjnym zarządzaniu transportem.

15 min

W innowacje zainwestują tylko zabezpieczeni – jak zbudować fundament prawny firmy na dobre i złe czasy.

CASE STUDIES

20 min

Zobacz na własne oczy efekty jedynego w Polsce wdrożenia śledzenia przesyłek (traceability) z użyciem technologii blockchain.

30 min

Znaczenie zbierania i analizowania danych w transporcie, czyli Big Data z kart paliwowych i korekta paliwowa na przykładzie współpracy firmy IDEO z załadowcami.

PANELE DYSKUSYJNE

40 min

Innowacyjne rozwiązania, czające się za horyzontem rozwoju branży transportowo-spedycyjno-logistycznej, czyli jakie technologie zrewolucjonizują sektor w najbliższych dekadach?

40 min

Koła ratunkowe dla firm transportowych w dobie szalejącego kryzysu w branży TSL. 

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER TECHNOLOGICZNY

PARTNERZY KONKURSU TRANSPORTOWY INNOWATOR

PARTNERZY

Wybraliśmy miejsce ze strefą relaksu na czerwcowy czas!

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22 G, 90-349 Łódź

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

KWESTIE ORGANIZACYJNE I SPRZEDAŻ BILETÓW:

PROJECT MANAGER

Klaudia Sobczak

klaudia.sobczak@transport-manager.pl

+48 534 258 228

SPRZEDAŻ I REKLAMA:

BRAND MANAGER

Karolina Warsicka

karolina.warsicka@transport-manager.pl

+48 534 868 348

BRAND MANAGER

Szymon Drobina

szymon.drobina@transport-manager.pl

+48 533 529 211

PROGRAM MERYTORYCZNY

REDAKTOR NACZELNY

Marek Loos

marek.loos@transport-manager.pl

+48 726 558 835